ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Posuvné a rolovací sítě

příslušenství Posuvné a rolovací sítě

Okenní a dveřní sítě jsou nejefektivnější ochranou proti obtížnému hmyzu. Správně zvolené a vhodně nainstalované sítě proti obtížnému hmyzu získávají stále více na oblibě. Námi dodávané sítě vyrábí společnost Rolux, která působí již 20 let na trhu okenních a dveřních sítí.

Rolovací sítě pro nejen plastová okna

Rolovací okenní sítě lze s jistými velikostními omezeními dodat na jakékoliv již zabudované okno. Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli. Síťovina na krajích prochází vodicími lištami opatřenými těsnicími kartáči. Stažená síťovina je aretována zachycením koncové lišty na síťovině do spodního profilu uzavírajícího rám rolovací sítě.

Provedení okenních rolovacích sítí nabízíme v barvě:

  • bílé,
  • hnědé a
  • v dekoru zlatého dubu.
Rolovací dveřní sítě

Své využití najdou rolovací dveřní sítě všude tam, kde není dostatek místa pro klasickou otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodicích lištách směrem do boku, kde se navíjí do kastlíku. V případě potřeby odsazení sítě od dveří nabízíme možnost dodání vynášecího profilu. Rolovací dveřní síť dodáváme s magnetickou lištou.

Rolovací dveřní sítě nabízíme v barvě:

  • bílé,
  • hnědé a
  • v dekoru zlatého dubu.
Posuvné dveřní sítě

Posuvné dveřní sítě se používají při nedostatku místa v okolí dveří. Rám je u tohoto typu zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky na pojezdové kolejnici, spodní část je vedena kluzáky. Tato konstrukce umožňuje lehké a téměř bezhlučné odsunutí dveřní sítě do bočního prostoru vedle dveří.

Rámy posuvných síťových dveří jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je vyrobena ze sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Posuvné dveřní sítě nabízíme v barvě:

  • bílé,
  • hnědé,
  • v dekoru zlatého dubu a
  • v dekoru ořechu.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Vyrábíme plastová okna: Široká nabídka oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v těchto oblastech: okna, dveře a veškeré doplňující příslušenství. Pracujeme bez ohledu na náročnost požadavků našich zákazníků. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Do naší nabídky plastových oken standardně zahrnujeme: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě oken. 
Kontaktujte nás na našich pobočkách! Plastová okna Olomouc